Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Szkolenie dla mediatorów

18-10-2018

W dniach 16 -17 października 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie, odbyło się spotkanie - zorganizowane przez Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego - dla mediatorów z listy ministra właściwego do spraw pracy.

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników

15-10-2018

Z udziałem Stanisława Szweda, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w dniu 12 października 2018 r. w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników

 

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych

12-10-2018

Dyskusja na temat rządowego projektu dotyczącego wzrostu wynagrodzeń nauczycieli w latach 2019-2020 oraz projektu ustawy o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych była głównym przedmiotem posiedzenia Zespołu problemowego ds. usług publicznych. 

więcej

Posiedzenie podzespołu ds. ochrony zdrowia

12-10-2018

Dyskusja na temat projektu ustawy o Agencji Badań Medycznych była przedmiotem posiedzenia podzespołu ds. ochrony zdrowia.

więcej

Posiedzenie Zespołu Problemowego RDS ds. ubezpieczeń społecznych

01-10-2018

27 września 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego ,,Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu Problemowego RDS ds. ubezpieczeń społecznych. Stronę rządową reprezentował Pan Marcin Zieleniecki – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego do Spraw Ochrony Zdrowia.

01-10-2018

W dniu 27 września 2018 r. w CPS „Dialog” odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu do Spraw Ochrony Zdrowia, któremu przewodniczyła Współprzewodnicząca Zespołu, Krystyna Ptok, reprezentująca stronę związkową. W spotkaniu udział wzięli również: Sławomir Gadomski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia,  Elżbieta Bojanowska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Andrzej Jacyna Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

28-09-2018

Dyskusja na temat aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej w Polskich Liniach Lotniczych LOT S.A. była przedmiotem posiedzenia Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy, które odbyło się 24 września 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego ,,Dialog” w Warszawie.

więcej

Posiedzenie doraźnego Zespołu Problemowego RDS ds. zamówień publicznych

28-09-2018

W dniu 24 września 2018 r. w CPS „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie doraźnego Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. zamówień publicznych, któremu przewodniczyła Pani Dobrawa Biadun – Przewodnicząca Zespołu. 

więcej

Posiedzenie Podzespołu ds. Przemysłu Szklarskiego Trójstronnego Zespołu ds. Przemysłu Chemicznego

25-09-2018

W dniu 24 września 2018 r. r. w CPS Dialog odbyło się posiedzenie Podzespołu ds. Przemysłu Szklarskiego Zespołu ds. Przemysłu Chemicznego, któremu przewodniczył Pan Marcin Ociepa - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Współprzewodniczący Zespołu.

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych

25-09-2018

Założenia do prezydenckiej inicjatywy ustawodawczej – projektu ustawy o centrach usług społecznych były głównym przedmiotem dyskusji Zespołu problemowego ds. usług publicznych.

więcej
1    4  5  6  7  8  9  10  11  12    105
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 22-05-2019
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: