Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych

17-05-2019

Dyskusja nad projektem uchwały strony pracowników i strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego w sprawie przedłużającego się kryzysu społecznego w związku z sytuacją w oświacie była przedmiotem posiedzenia Zespołu problemowego ds. usług publicznych. 

więcej

Posiedzenie Podzespołu problemowego ds. ochrony zdrowia RDS

15-05-2019

14 maja 2019 r. w CPS Dialog odbyło się posiedzenie Podzespołu problemowego ds.ochrony zdrowia RDS, któremu przewodniczył p. Lubomir Jurczak, Przewodniczący Podzespołu. W spotkaniu uczestniczyli: p. Sławomir Gadomski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, p. Andrzej Jacyna, Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

13-05-2019

Dyskusja na temat Wieloletniego Planu Finansowego Państwa na lata 2019-2022 wraz z bieżącą prognozą wielkości makroekonomicznych na najbliższe lata była tematem posiedzenia zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych. 

więcej

Posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego

10-05-2019

Dyskusja na temat zmian systemowych w oświacie to temat posiedzenia plenarnego Rady Dialogu Społecznego.

więcej

Posiedzenie Podzespołu ds. Przemysłu Farmaceutycznego Zespołu Trójstronnego ds. Branży Chemicznej.

10-05-2019

7 maja 2019 roku w Ministerstwie Zdrowia odbyło się posiedzenie Podzespołu  Przemysłu Farmaceutycznego Zespołu Trójstronnego ds. Branży Chemicznej. pod przewodnictwem p. Macieja Miłkowskiego Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia,  Współprzewodniczącego ze strony rządowej. W spotkaniu uczestniczyli również: p. Marcin Ociepa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, p. Kazimierz Kuberski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Posiedzenie Podzespołu ds. służb mundurowych działającego w ramach Zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych

08-05-2019

W dniu 6 maja 2019 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Podzespołu ds. służb mundurowych (Zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych), 

więcej

Posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Kolejnictwa.

07-05-2019

6 maja 2019 roku, w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury, odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Kolejnictwa pod przewodnictwem p. Andrzeja Bittela, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, współprzewodniczącego ze strony rządowej.

więcej

Posiedzenie doraźnego zespołu RDS ds. zamówień publicznych

29-04-2019

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w CPS „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie doraźnego Zespołu Rady Dialogu Społecznego ds. zamówień publicznych, któremu przewodniczył Pan Wojciech Hartung. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Rady Dialogu Społecznego ds. międzynarodowych

25-04-2019

24 kwietnia 2019 r. odbyło się w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. międzynarodowych z udziałem Pana Kazimierza Kuberskiego, podsekretarza stanu w  MRPiPS  oraz przedstawicieli MRPiPS i MSZ.

więcej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    106
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 14-06-2019
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: