Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Spotkanie Premiera J. Gowina - Przewodniczącego Rady Dialogu Społecznego z Przewodniczącymi Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego

15-06-2021

Pan Premier J. Gowin przewodniczył spotkaniu z przedstawicielami Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego. W posiedzeniu, które odbyło się  14 czerwca br., w formie wideokonferencji, udział wzięli również członkowie Prezydium RDS. 

więcej

Posiedzenie zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

10-06-2021

Informacja Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz próba wypracowania wspólnego stanowiska Zespołu w sprawie propozycji weryfikacji wysokości kryteriów dochodowych i kwot świadczeń zawartych w ustawie z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych były przedmiotem posiedzenia Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych. 

więcej

Posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Branży Spożywczej

09-06-2021

Pani Olga Semeniuk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii przewodniczyła posiedzeniu Trójstronnego Zespołu ds. Branży Spożywczej, które w formie wideokonferencji odbyło się 8 czerwca br. 

więcej

Posiedzenie zespołu ds. rozwoju dialogu społecznego

07-06-2021

Informacja dotycząca kopalni Turów po wyroku TSUE oraz omówienie bieżącej działalności i problemów Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego to między innymi tematy posiedzenia zespołu ds. rozwoju dialogu społecznego.

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej 28.05.2021

01-06-2021

28 maja 2021 roku odbyło się, w formie wideokonferencji, posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej. 

więcej

Posiedzenie Trójstronnego Zespołu do Spraw Budownictwa i Gospodarki Komunalnej

31-05-2021

W dniu 26 maja 2021r. -  w formie wideokonferencji – odbyło się posiedzenie  Trójstronnego Zespołu do Spraw Budownictwa i Gospodarki Komunaln.ej. Stronę rządową reprezentowała p. Anna Kordecka, Podsekretarz Stanu w MRPiT

więcej

Publikacja „Przewodnika CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy”

28-05-2021

W dniu 28 maja br. na stronach internetowych Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych został opublikowany „Przewodnik CSR po bezpiecznym i zrównoważonym środowisku pracy”.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

26-05-2021

Temat transformacji energetycznej Polski był przedmiotem posiedzenia Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

25-05-2021

Informacja Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na temat propozycji zmiany kwot kryteriów dochodowych w pomocy społecznej, a także poselski projekt ustawy o ograniczeniu różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn był przedmiotem posiedzenia Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

więcej

Posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego z udziałem Premiera M. Morawieckiego

21-05-2021

20 maja 2021 r. odbyło się posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego, któremu przewodniczył Jarosław Gowin – Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    123
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 15-06-2021
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: