Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

21-05-2013

W dniu 20 maja 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych. Posiedzenie prowadził Pan Henryk Nakonieczny – Przewodniczący Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.
Strona rządowa Zespołu reprezentowana była przez Pana Janusza Cichonia – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów oraz przedstawiciel Departamentu Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki w MF. 
 

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej

17-05-2013

 

W dniu 16 maja 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej, na którym omawiano zagadnienia związane z:

więcej

Posiedzenie Zespołu TK ds. usług publicznych w dniu 14 maja 2013 r.

15-05-2013

W dniu 14 maja 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. usług publicznych, któremu przewodniczył Pan Sławomir Broniarz – Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.
W spotkaniu oprócz stałych członków Zespołu udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Finansów.
Tematem posiedzenia była:
1. Prezentacja projektu założeń ustawy o zmianie ustawy z dnia 21 czerwca 1996 r. o urzędach i izbach skarbowych z dnia 25 stycznia 2013 r. – przedstawia Ministerstwo Finansów.
2. Koncepcja Transformacji Polskiej Administracji Podatkowej – raport podsumowujący” – informacja Ministerstwa Finansów.
3. Dyskusja.
 

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Chemicznej

13-05-2013

 

W dniu 10 maja 2013 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Chemicznej z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. oraz reprezentantów organizacji  pracodawców i związków zawodowych.

więcej

Posiedzenie Zespołu TK do Spraw Współpracy z Międzynarodową Organizacją Pracy

09-05-2013

W dniu 9 maja br. odbyło się w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” posiedzenie Zespołu Komisji Trójstronnej do Spraw Współpracy z Międzynarodową Organizacją Pracy.

więcej

Spotkanie Sekretarzy Generalnych Rad Społeczno-Gospodarczych Unii Europejskiej

30-04-2013

W dniach 25-26 kwietnia 2013 r. w Atenach odbyło się spotkanie Sekretarzy Generalnych Rad Społeczno-Gospodarczych Unii Europejskiej. Ze strony polskiej w spotkaniu uczestniczył Pan Jacek Męcina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Debata Trójstronna

26-04-2013

Dialog był, kompromisu brak, czyli o tym, co nadal różni partnerów społecznych i rząd.....

więcej

Posiedzenie plenarne Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych i Prezydium TK w dniu 24 kwietnia 2013 r.

25-04-2013

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk na posiedzeniu Trójstronnej Komisji w dniu 24 kwietnia br.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

22-04-2013

 W dniu 22 kwietnia 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych. Posiedzenie prowadził Pan Henryk Nakonieczny – Przewodniczący Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.
Strona rządowa Zespołu reprezentowana była przez Pana Radosława Mleczkę – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. 
Porządek obrad obejmował informację o wysokości minimum egzystencji obliczonego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych dla roku 2012 w zestawieniu z aktualnie obowiązującymi kryteriami dochodowymi określonymi w ustawie o pomocy społecznej.
 

więcej

Konferencja „Problemy rynku pracy w okresie spowolnienia gospodarczego. Działania Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej”

17-04-2013

16 kwietnia 2013 r. w siedzibie  Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. A. Bączkowskiego Warszawie odbyła się konferencja „Problemy rynku pracy w okresie spowolnienia gospodarczego. Działania Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej”, zorganizowana przez resort pracy i CPS „Dialog”. Okazją do spotkania było przygotowanie przez Ministerstwo regulacji prawnych, które miałyby za zadanie łagodzić odczuwane przez podmioty rynku pracy skutki spowolnienia gospodarczego. Tego rodzaju aktywność jest nie tyle instrumentem polityki zatrudnienia, co narzędziem stymulowania efektywności działań.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    38
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 19-05-2018
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: