Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Konferencja „Ubezpieczenia społeczne – przywilej, prawo, zobowiązanie pokoleń?”

16-07-2013

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się 15 lipca kolejne w cyklu debat i konferencji spotkanie, tym razem pt. „Ubezpieczenia społeczne – przywilej, prawo, zobowiązanie pokoleń?”. Konferencję otworzyła Dyrektor Centrum Iwona Zakrzewska, podkreślając, że ubezpieczenia społeczne to temat szeroki i wpisujący się w bardzo aktualną problematykę rynku pracy w Polsce. Zarysowała historię ubezpieczeń, w tym emerytalnych, zaznaczając, że stanowią one część naszego dorobku cywilizacyjnego. W słownikowym, ogólnym sensie „ubezpieczenia” mają na celu ochronę przed czymś, zapobieganie czemuś, natomiast w kontekście społecznym niosą za sobą dużo więcej: zasadę solidaryzmu i poczucie bezpieczeństwa w społeczeństwie, które zapewnia państwo.

więcej

Posiedzenie plenarne Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych w dniu 12 lipca 2013 r.

16-07-2013

W dniu 12 lipca 2013 r. odbyło się posiedzenie plenarne Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

więcej

Posiedzenie Podzespołu ds. Sektora Paliwowego i Petrochemicznego w dniu 24 czerwca 2013 r.

26-06-2013

Pierwsze, inauguracyjne posiedzenie Podzespołu ds. Sektora Paliwowego i Petrochemicznego odbyło się w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawicieli pracodawców i związków zawodowych sektora paliwowego i petrochemicznego.

więcej

Wspólne posiedzenie Zespołów problemowych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

24-06-2013

W dniu 24 czerwca 2013 r. odbyło się wspólne posiedzenie Zespołu ds. ubezpieczeń społecznych oraz ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

więcej

Spotkanie przeglądowe nt. wdrażania polityki CSR

24-06-2013

W dniu 18.06.13 r. przedstawiciele MPiPS oraz MG, członkowie HLG CSR (Grupy Wysokiego Szczebla ds. CSR) wzięli w Londynie udział w pilotażowym spotkaniu przeglądowym tzw. Peer Review nt. aktualnego stanu wdrażania założeń polityki CSR w poszczególnych krajach członkowskich UE. W spotkaniu uczestniczyli także członkowie HLG CSR reprezentujący W. Brytanię, (gospodarza spotkania) Belgię oraz Estonię, a także przedstawiciel KE.

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej

20-06-2013

W dniu 19 czerwca 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej, na którym:

więcej

Udział Pana Jacka Męciny, Sekretarza Stanu w MPiPS w obradach 102. sesji Międznarodowej Konferencji Pracy w Genewie

17-06-2013

Wystąpienie Pana Jacka Męciny – Sekretarza Stanu w MPiPS podczas 102. sesji Międzynarodowej Konferencji Pracy

więcej

Posiedzenie Zespołu TK ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

12-06-2013

W dniu 10 czerwca 2013 r. odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych. Posiedzenie prowadził Pan Henryk Nakonieczny – Przewodniczący Zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.
W spotkaniu uczestniczyli:  Jan Maria Jackowski – Senator RP, Radosław Mleczko – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawiciele resortu pracy i finansów.
 

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych w dniu 10 czerwca 2013 r.

12-06-2013

W dniu 10 czerwca br. odbyło się posiedzenie Zespołu ds. prawa pracy i układów zbiorowych z udziałem Podsekretarza Stanu w MPiPS Radosława Mleczko. Obrady poprowadził Maciej Sekunda – Przewodniczący Zespołu (Konfederacja Lewiatan)

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. ubezpieczeń społecznych

06-06-2013

W dniu 06 czerwca 2013 r. odbyło się, kolejne szóste - posiedzenie Zespołu problemowego ds. ubezpieczeń społecznych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.
Posiedzenie, w zastępstwie Pana Jana Klimka – Przewodniczącego Zespołu problemowego TK ds. ubezpieczeń społecznych – prowadził Pan Wojciech Nagel  – przedstawiciel Business Center Club w Zespole.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    40
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-07-2018
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: