Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Wspólne posiedzenie Zespołów problemowych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

10-09-2013

W dniu 9 września 2013 r. odbyło się wspólne posiedzenie Zespołów problemowych TK ds. rozwoju dialogu społecznego oraz ds. prawa pracy i układów zbiorowych. Posiedzenie prowadził Pan Zbigniew Żurek – Wiceprezes BCC – Przewodniczący Zespołu problemowego TK ds. rozwoju dialogu społecznego.

więcej

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

30-08-2013

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na przeprowadzenie szkolenia w dniach 18-20 września 2013 r. i  na zakwaterowanie uczestników

więcej

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

30-08-2013

Dnia 1 sierpnia 2013 r. opublikowane zostało zaproszenie do składania ofert dotyczące usługi pt. „Zaprojektowanie i utrzymanie kwestionariusza internetowego na potrzeby przeprowadzenia konsultacji społecznych w celu opracowania na etapie przedlegislacyjnym Białej Księgi do projektu ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów”.

więcej

Posiedzenie Grupy Roboczej ds. Edukacji Zawodowej Zespołu Trójstronnego ds. Przemysłu Lekkiego w dniu 27 sierpnia 2013 r.

28-08-2013

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie inauguracyjne Grupy Roboczej ds. Edukacji Zawodowej powołanej przez Zespół Trójstronny ds. Przemysłu Lekkiego.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. rozwoju dialogu społecznego

20-08-2013

W dniu 19 sierpnia 2013 r. odbyło się kolejne, piąte w br., posiedzenie Zespołu prolemowego ds. rozwoju dialogu społecznego Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

więcej

Podsumowanie konsultacji treści pytań kwestionariusza dotyczącego ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów

19-08-2013

Dnia 31 lipca 2013 r. rozpoczęły się konsultacje treści pytań kwestionariusza dotyczącego ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów, które trwały do 16 sierpnia 2013 r. Uwagi zostały zgłoszone tylko przez jeden podmiot – Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii. Poniżej zostały załączone uwagi PSSiAP oraz odpowiedź Departamentu Dialogu i Partnerstwa Społecznego.

więcej

Zapytanie ofertowe

13-08-2013

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie dwudniowego, interaktywnego szkolenia pt. "Komunikacja społeczna - współpraca w grupie i budowanie zespołu" adresowanego do sekretarzy i pracowników biur Wojewódzkich Komisji Dialogu Społecznego.

więcej

Zapytanie ofertowe

13-08-2013

Przedmiotem zamówienia jest zakwaterowanie i zapewnienie wyżywienia oraz sali dla uczestników organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

więcej

Zapytanie ofertowe - sprostowanie

01-08-2013

Warszawa, 1 sierpnia 2013 r.

Zapytanie ofertowe - SPROSTOWANIE

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego uprzejmie wyjaśnia, że celem zamieszczonego dnia 31 lipca 2013 r. na stronie internetowej www.dialog.gov.pl zapytania ofertowego jest wybór wykonawcy spośród nadesłanych zgłoszeń.

W celu uniknięcia wątpliwości poniżej publikujemy sprostowane zaproszenie do składania ofert.

 

więcej

Zapytanie ofertowe

31-07-2013

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej w celu zbadania oferty rynkowej oraz oszacowania wartości zamówienia, zaprasza do przesyłania ofert, zgodnie ze Wstępnym Opisem Zamówienia zamieszczonym poniżej (załącznik 1), dotyczących usługi pt.„Zaprojektowanie i utrzymanie kwestionariusza internetowego na potrzeby przeprowadzenia konsultacji społecznych w celu opracowania na etapie przedlegislacyjnym Białej Księgi do projektu ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów”.

 

 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    41
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-09-2018
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: