Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Posiedzenie Podzespołu problemowego ds. Krajowej Administracji Skarbowej

18-09-2018

Dnia 13 września 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie Podzespołu problemowego RDS ds. Krajowej Administracji Skarbowej, które prowadził Pan Tomasz Ludwiński – Przewodniczący Podzespołu. 

więcej

Inauguracyjne posiedzenie Zespołu Trójstronnego do spraw prowadzenia dialogu społecznego w sektorze portów morskich

14-09-2018

13 września 2017 r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej odbyło się inauguracyjne posiedzenie Zespołu Trójstronnego do spraw prowadzenia dialogu społecznego w sektorze portów morskich. Stronę rządową reprezentował Pan Marek Gróbarczyk – Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

więcej

Posiedzenie Zespołu Problemowego RDS ds. ubezpieczeń społecznych

14-09-2018

12 września 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego ,,Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu Problemowego RDS ds. ubezpieczeń społecznych. Stronę rządową reprezentował Pan Marcin Zieleniecki – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Posiedzenie WRDS województwa pomorskiego z udziałem Minister Elżbiety Rafalskiej

11-09-2018

Minister Elżbieta Rafalska była z wizytą w Gdańsku, gdzie uczestniczyła w nadzwyczajnym posiedzeniu plenarnym Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. 

więcej

Minister Elżbieta Rafalska gościem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Poznaniu

10-09-2018

Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej 7 września br. była gościem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Poznaniu, której przewodniczył wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

więcej

Posiedzenie Podzespołu problemowego ds. ochrony zdrowia RDS

06-09-2018

Dnia 4 września 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie Podzespołu problemowego RDS ds. ochrony zdrowia, które prowadził Pan Lubomir Jurczak – przewodniczący Podzespołu.

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

05-09-2018

Projekt ustawy budżetowej na 2019 r. był głównym tematem posiedzenia zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych. Spotkanie odbyło się 4 września 2018 r.  w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego do Spraw Ochrony Zdrowia.

04-09-2018

W dniu 3 września 2018 r. w CPS Dialog odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu do Spraw Ochrony Zdrowia, któremu przewodniczyła Współprzewodnicząca Zespołu, Krystyna Ptok reprezentująca stronę związkową. W spotkaniu udział wzięli również: Józefa Szczurek-Żelazko, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia oraz  Elżbieta Bojanowska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Posiedzenie podzespołu ds. reformy polityki rynku pracy

24-08-2018

Dyskusja nad projektem ustawy o rynku pracy była przedmiotem posiedzenia Podzespołu ds. reformy polityki rynku pracy działającego w ramach Zespołu problemowego RDS ds. polityki gospodarczej i rynku pracy. 

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych

08-08-2018

Dyskusja dotycząca polityki lekowej państwa, aktywne starzenie się społeczeństwa oraz nowelizacja ustawy Prawo oświatowe i ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw to główne tematy posiedzenia  Zespołu problemowego ds. usług publicznych. 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    97
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-09-2020
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: