Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Rada Dialogu Społecznego nt. kampanii promocyjnej szkolnictwa zawodowego

19-02-2018

Minister Elżbieta Rafalska przewodniczyła posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego poświęconemu kampanii promocyjnej szkolnictwa zawodowego – „Biznes dla szkół, szkoły dla biznesu”.

więcej

Informator Dialogu Społecznego

19-02-2018

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego, w ramach prowadzonego monitoringu, prezentuje najnowszy numer Informatora Dialogu Społecznego będącego skrótem najistotniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Posiedzenie podzespołu ds. ochrony zdrowia

15-02-2018

Wprowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej było głównym tematem posiedzenia podzespołu ds. ochrony zdrowia. Spotkanie odbyło się 13 lutego 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”. 

więcej

Nowi członkowie rządu w Radzie Dialogu Społecznego

09-02-2018

7 lutego 2018 roku odbyła się uroczystość powołania nowych członków rządu w skład Rady Dialogu Społecznego. W wydarzeniu udział wzięli Prezydent RP Andrzej Duda, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, członkowie Prezydium Rady wraz z Przewodniczącą, minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. funduszy europejskich

08-02-2018

W dniu 5 lutego 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. funduszy europejskich. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy

07-02-2018

Rozporządzenie w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów było głównym tematem posiedzenia Zespołu RDS ds. prawa pracy, które odbyło się w dniu 7 lutego 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Węgla Brunatnego

06-02-2018

W dniu 2 lutego 2018 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego ,,Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Węgla Brunatnego. 

więcej

Posiedzenie Podzespołu ds. Krajowej Administracji Skarbowej

05-02-2018

Debata o reformie/reorganizacji egzekucji administracyjnej była jednym z głównych tematów posiedzenia Podzespołu ds. Krajowej Administracji Skarbowej. Posiedzenie z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Finansów odbyło się w dniu 1.02.2018 

więcej

Posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego z udziałem Elżbiety Rafalskiej - Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Przewodniczącej Rady Dialogu Społecznego

05-02-2018

Z udziałem Pani Elżbiety Rafalskiej – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, odbyło się w dniu 1 lutego 2018  roku, posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

 

więcej

Projekt nowelizacji ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego został skierowany przez Prezydenta RP - Andrzeja Dudę do Sejmu

02-02-2018

Projekt nowelizacji ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego został skierowany przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę do Sejmu.

 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    90
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 20-02-2018
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: