Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Informator Dialogu Społecznego

28-04-2017

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego, w ramach prowadzonego monitoringu, prezentuje najnowszy numer Informatora Dialogu Społecznego będącego skrótem najistotniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. międzynarodowych

20-04-2017

W dniu 19 kwietnia 2017 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. międzynarodowych. 

więcej

Posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego

14-04-2017

Z udziałem Wiceministra Stanisława Szweda 13 kwietnia 2017 roku w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego. 

więcej

Posiedzenie podzespołu ds. ochrony zdrowia

13-04-2017

W dniu 12 kwietnia 2017 roku w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie podzespołu ds. ochrony zdrowia działającego w ramach Zespołu problemowego RDS ds. usług publicznych.

więcej

Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej

07-04-2017

W dniu 3 kwietnia 2017 r. w CPS „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Branży Energetycznej

więcej

Spotkanie z Duńską Konfederacją Pracodawców i przedstawicielami Ambasady Królestwa Danii

07-04-2017

W dniu 7 kwietnia br. w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się spotkanie przedstawicieli Duńskiej Konfederacji Pracodawców z przedstawicielami resortu (Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego, Departament Analiz Ekonomicznych i Prognoz, Departament Prawa Pracy i Departamentu Rynku Pracy).

więcej

Zapytanie ofertowe

05-04-2017

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie:

Dwudniowego szkolenia na temat „Efektywne prowadzenie spotkań” adresowanego do przedstawicieli biur Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego funkcjonujących przy Urzędach Marszałkowskich. Szkolenie ma na celu zoptymalizowanie pracy przedstawicieli biur wrds a tym samym Wojewódzkich Rad Dialogu Społecznego. Zakres tematyczny szkolenia powinien obejmować między innymi takie obszary jak: odpowiednie przygotowanie i prowadzenie spotkań, optymalizacja czasu spotkań, dopasowanie formy spotkania do jego celu, sposoby reagowania na trudne sytuacje w tym panowanie nad emocjami i zachowaniem uczestników spotkania, metody prezentacji i techniki tworzenia argumentacji, aktywne słuchanie, sporządzanie notatek i przedstawianie wniosków z dyskusji (w łącznym wymiarze 8 godzin zegarowych)

więcej

Zapytanie ofertowe

05-04-2017

Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa dla 35 uczestników organizowanego przez Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego MRPiPS szkolenia, które odbędzie się w dniach 24-26.04.2017 r. w siedzibie Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” przy ul. Limanowskiego 23 w Warszawie.

więcej

Posiedzenie Zespołu RDS ds. funduszy europejskich

05-04-2017

W dniu 3 kwietnia 2017 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. funduszy europejskich. 

więcej

Posiedzenie zespołu doraźnego ds. zamówień publicznych

04-04-2017

W dniu 3 kwietnia  2017 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie zespołu doraźnego Rady Dialogu Społecznego ds. zamówień publicznych.
 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    79
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 28-04-2017
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: